ورود ثبت نام ورود به فروشگاه فاکتور
chapematin

بروشور چیست 
شرکت های مختلف برای تبلیغ بیشتر به بروشور نیاز دارند. بروشور یک روش برای  اطلاع  رسانی  و تشویق مردم برای آشنایی بیشتر با محصولات و خدمات است

یک بروشور چهار هدف را دنبال میکند

اطلاعات: شرکت ها از بروشور برای اطلاع رسانی به مشتریان خود، استفاده میکننداین اطلاعات مربوط به محصول یا خدمات شرکت است.
تبلیغات: بروشوریک  ابزار تبلیغاتی است که امکان تبلیغ یک یا چند محصول یا خدمات را فراهم میکند.
شناسایی: بروشور باعث شناسایی بیشتر شرکت اشود و شان و اعتبار کسب و کار را نشان می‌دهد.
آموزشی:بروشور، نحوه استفاده صحیح، بهره برداری و کاربرد را به مخاطب انتقال می دهد.
بروشور هنگامی موفق خواهد بود که این 4 اصل را رعایت کرده باشد در غیر این صورت موثر نخواهد بود. شاید یکی از آن ها بیشتر از دیگری برجسته باشد، اما این نباید بر طراحی بروشور تاثیر بگذارد

استفاده از بروشورچه مزایایی دارد؟
بروشور یک ابزار تبلیغاتی موثراست که مزایای زیادی داردکه در ادامه بررسی میکنیم

 توزیع آسان بروشور
بروشورها را میتوان  در مکان های مختلف مثل نمایشگاه ها و فروشگاه ها قرار دهید. اینکار اجازه می دهد اطلاعات دقیق تری را به افراد میدهد و مشتری های  جدیدی پیداکنید.

هزینه مناسب بروشور
بروشور یک طرح بازاریابی کم هزینه است، شما می توانید طراحی و تولید بروشورهای خود را متناسب با بودجه انتخاب کنید. با انتخاب تیراژ مناسب می توانید قیمت بروشورها را نیز کاهش دهید.بروشور شامل اطلاعات مربوط به کسب و کار و اهداف آن است. با طراحی تعدادی از محصولات و خدمات در بروشور می توانید در زمان و هزینه صرفه جویی کنید.

 

خدمات چاپ به روز و نوین را با چاپ کن تجربه کنید

 

بروشور، سازنده اعتبار کسب و کار شما
هنگامی که توجه مشتریان را به بروشور جلب می کنید، می توانید اعتمادشان راجلب کنید. اکثر شرکت ها اهداف خود را در بروشورمیگویند. این اطلاعات به مشتریان کمک می کند تا در هنگام انتخاب و خرید شرکت شما رادر الویت قراردهند.هنگامی که مشتریان می توانند در مورد چگونگی خدمات و محصولات شما مطالعه کنند، به شرکت شما اعتماد می کنند.

بروشورها به مشتریان شمااین پیام را میدهد  که کسب و کار شما حرفه ای، قابل اعتماد و متعهد به کیفیت است. بسیاری از مشتریان می خواهند قبل از انجام کار با یک شرکت شاهد تجربه باشند. همچنین به همراه بروشور می توانید نام تجاری خود را به طور مستقیم در دسترس مشتری قرار دهید.

بروشور به صاحبان شرکت ها اجازه می دهد اطلاعات زیادی را در یک فضای کوچک جمع آوری کنند و به خدمات و محصولات خودمعرفی کنند.

بروشور یک سرمایه گذاری مناسب است که میتنواند  اعتبار و اهداف شرکت را بهبود بدهد

پارمونت , طراحی سایت
ثبت سفارش
جهت ثبت سفارش کلیک کنید