ورود ثبت نام ورود به فروشگاه فاکتور
chapematin

درفضای کسب وکار ها، نامه‌نگاری روشی رسمی  برای ارتباط گیری بین سازمان‌های مختلف میباشد.با رشد همگام صنعت وتجارت ، استفاده از نامه ها‌ی تجاری  برای سرمایه‌گذاری افزایش یافته است.استفاده از سربرگ درنامه‌های تجاری بسیارمهم است ونامه را از چارچوب معمولی خارج کرده و با به نمایش گذاشتن برند یک کسب و کار، نامه را به یک معامله بزرگ بدل کند. سربرگ دراصل نشان هویت سازمانی و قانونی یک کسب و کار است.استفاده از سربرگ صرفا برای نامه‌های اداری و ساده نیست ؛ بلکه هرگونه مکاتبه‌ ای که بین سازمان‌های مختلف ردوبدل میشودباید در سربرگ ثبت شود.

سربرگ در حالت نرمال در دو سایز A4 و A5 چاپ میشود که با میزان محتوای نامه تناسب داردوبا کیفیت یکسان مورد استفاده قرار می‌گیرند

 درادامه به آثاراستفاده از سربرگ در مکاتبات اداری میپردازیم .

 تاثیر سربرگ در مکاتبه اول بسیارزیادومهم است.

یک سربرگ به اندازه نام تجاری سازمان مهم و تاثیرگذاراست. چون سربرگ معرف و نماینده و دیسیپلین آن شرکت است و می‌تواند تاثیراولیه را بر مشتریان بالقوه بگذارد. بنابراین یک سربرگ باید ظاهری حرفه‌ای باشد؛ چون ممکن است سازمان های دیگرآن را نامعتبر محسوب کرده وعلاقه ای برای ارتباط ومکاتبه با فرستنده نداشته باشند.

سربرگ، نشانی ازهویت سازمانی 

سربرگ، نشان دهنده هویت سازمانی است تصورکنید نامه‌ای را از یک شرکت باکاغذ معمولی و بدون علامت تجاری، نام و آدرسی به دست شمامیرسد، در لحظه اول قبل از مطالعه‌ی متن نامه، غیرحرفه‌ای بودن آن سازمان در نظرشما جلوه کند. واکنش شما چیست؟ این است که به دلیل نداشتن اطلاعات کافی از فرستنده‌ی نامه در سیستم بایگانی شرکت ثبت نخواهدشد و فرصت مکاتبه از بین می‌رود.

دومین حالت این است که آن نامه از الویت نامه‌های مهم اداری خارج خواهد شد مورد دیگر، مسئله عدم اعتماد به شرکت فرستنده نامه بخاطر غیرحرفه‌ای و نامعتبر بودن است. همه این مواردباعث از دست دادن فرصت همکاری با شرکت موردنظرخواهد شد.

پس هرچیزی که به اقتدار سازمان شما اضافه کندبسیارضروری است. از مهم‌ترین کاربردهای سربرگ نمایش لوگو و برند هر سازمان است. 

 

یکی از مجهز‌‌‌‌‌ ترین مراکز خدمات چاپ در ایران چاپ کن می باشد

افزایش امنیت مکاتبات برون سازمانی

هر سربرگ حاوی اطلاعات مختص یک سازمان (لوگو و اطلاعات تماس) است مطالبی که در آن درج می‌شود نیز منحصربه همان سازمان است.در این حالت مکاتبات  امنیت داشته و احتمال سوء استفاده‌ و کپی برداری‌های غیر قانونی از نامه‌ی ارسال شده پایین می اید.

 سربرگ، یک بازاریاب قوی و معتبر

ارائه‌ی اطلاعات صحیح و دقیق می‌تواند باعث ترغیب مشتریان به ارتباطات بعدی به شرکت شمابشود. درهر سربرگ نام و لوگوی تجاری شرکت‌ها ثبت می‌شود. در پایین میتوانیدآدرس، شماره تماس و آدرس ایمیل سازمان خودرادرج کنید. هر کسب و کار معتبر دارای یک لوگو مخصوص به خود است.  

نشان دادن پرستیژ سازمان با خاص بودن نوع طراحی و چاپ سربرگ

زمانی که شما برای ست اداری خود طرحی منحصر به فرد داشته باشید، روندکار خود را در ذهن مشتری،متفاوت و خاص جلوه می‌دهید. سربرگ در بین اقلام ست اداری اهمیت بالایی دارد و کاربرد بیشتری دارد

سربرگ:احترام دوجانبه و رسمیت کسب و کار

بسیاری از امور اداری به وسیله‌ی نرم‌افزار و ایمیل انجام می‌شود،شمامیتوانید با کمی ذکاوت با یک نامه‌ی ثبت شده در سربرگ‌ نشان دهید که برای مشتری و مجموعه‌ی خود ارزش قائل هستید. رسمیت کسب و کارتان را هم نمایش میدهید.

 

 

 

پارمونت , طراحی سایت
ثبت سفارش
جهت ثبت سفارش کلیک کنید