ورود ثبت نام ورود به فروشگاه فاکتور
chapematin

به صورت تخصصی خدمات چاپ در مجموعه چاپ کن ارائه می شود

 

اگر در کار چاپ و طراحی تازه‌وارد هستید و با اصول کار آشنا نیستید باماهمراه باشید تا نکاتی مهم و لازم را بدانید.جداً توصیه می‌کنیم برای این‌که فاکتور شما در چاپ، دچار افت کیفیت و مشکلی نشود، حتماً دستورالعمل  را به‌دقت مطالعه نموده و نکات آن را در طرح خود بکار بندید. در اینجا نیز به‌اختصار به چند نکته اشاره می‌کنیم:

در نظر داشته باشید که در چاپ فاکتوربرای صحافی منگنه، فضایی به پهنای 2 سانتیمتر، موردنیاز است که از ابعاد کاغذ کسر خواهد شد.

  • برای طراحی فاکتور از درج کلمه «شماره» جداً خودداری نمایید. زیرا در حین شماره زنی کلمه «شماره» توسط خود ماشین، چاپ می‌شود. همچنین برای درج آن فضایی حداقل به ابعاد 1×3 سانتیمتر باید در نظر گرفته شود.
  • به دلیل گراماژ کم کاغذ فاکتور، از هرگونه طرح تم پلات، جداً خودداری کنید.
  • درزمینهٔ جدول فاکتور با کاغذ NCR از هیچ طرحی استفاده نکنید و صرفاً به خطوط جدول فاکتور اکتفا شود، چون موجب کاهش اثر انتقالی برگه‌های فاکتور به یکدیگر خواهد شد.
  • برای بالا رفتن کیفیت چاپ فاکتور با چاپ چهار رنگ توصیه می‌شود خطوط جدول آن را با استفاده از تنها یک کانال رنگی مثلاً فقط K( مشکی) طراحی نمایید.
  • Resolution فایل شما باید 300 پیکسل بر اینچ و مُد آن CMYK باشد.
  • ابعاد فاکتور خود را منطبق بر ابعاد تعرفه تنظیم کنید. در نظر داشته باشید که در چاپ فاکتور برای صحافی منگنه فضایی به پهنای 2 سانتیمتر، موردنیاز است که از ابعاد کاغذ کسر خواهد شد.
  • به دلیل حساسیت کاغذ NCR توصیه می‌شود، روی این کاغذ از چاپ چهار رنگ استفاده نشود.

شرکت چاپ متین بااشنایی و تسلط کامل بر تمامی اصول و قواعد چاپ و چندین سال تجربه  آمادگی طراحی و چاپ انواع سربرگ؛فاکتور؛کارت ویزیت و انواع درخواست‌های شمارا دارد شما می‌توانید پایک انتخاب دقیق و صحیح در جهت معرفی و بهبود کسب‌وکار خود قدمی بزرگ بردارید

پارمونت , طراحی سایت
ثبت سفارش
جهت ثبت سفارش کلیک کنید